Hakkımızda

Veysel
Kütüklü

Şirketin temelleri Veysel Kütüklü´nün 1960 yılında çalışmak üzere gittiği Almanya´dan bilgi ve tecrübeyle dönmesiyle başlıyor.

Veysel Kütüklü, edindiği tecrübeyle 22 Ekim 1968 yılında kaliteli üretim ve dürüstlüğü hedef alarak Bayrampaşa Topçular´da kurduğu atölyede Türkiye´nin ilk yerli fırçalama cihazlarını üretmeye başladı.

Küçük adımlarla başlayan yolculukta Veysel Kütüklü markasının arkasındaki en önemli güç şüphesiz her ilişkide samimi ve güvenilir yaklaşımdır.

1970´li yıllarda Tofaş Otomobil Fabrikası´na 135.000 adet fan devridaim, dişli ve motor dişli kutusu burcu üretimi ile destek verirken aynı zamanda hidrolik pompa üretimine de başlamış ve Türk Hoecst, Pfizer, İlaç Hakkında vb. uluslararası firmalara başarıyla hizmet vermiştir. son 20 yıl.

Bugün Veysel Kütüklü Vabs markası altındadır. Sürtünme aparatları üretimine başarıyla devam etmektedir.

İlerleyen yıllarda ülke ekonomisinde ülke ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeler yaşanacaktır.

Yay ve dizgi makinalarının üretimi öncesi tasarım çalışmaları tamamlanmış, bunun sonucunda firma bu konuda seri üretime yatırım yapmaya yönelmiştir.

Veysel Kütüklü bugün pazar payını genişletiyor. Bölgedeki 2.000 metrekaresi kapalı olan 5700 Organize Sanayi Bölgesi´nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kapasite artırımı ve modernizasyon Yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. metrekare üzerine kurulu tesis.

Bu yatırımlar sonucunda 1996 yılında İtalya ile başlamıştır. 2000´li yıllara gelindiğinde otuz makine ihracatı atağı birden fazla ülke ile kontrollü bir şekilde yaygınlaşarak devam etmiştir.

Hedeflerin üzerinde gerçekleşen satışların arkasında yatan faktörlerin başında; Tüm ürünlerde olduğu gibi kalite, tüketiciye sağlanan kullanım kolaylığı, güvenilir servis ve yedek parça desteği.

Veysel Kütüklü 2006 yılında ihracattaki konumunu daha da güçlendirdi. Avrupa ve Güney Amerika pazarında ivme kazanmayı hedefleyerek performansını güçlendirmek amacıyla ürün gamını çeşitlendirme eğiliminde oldu.

Veysel Kütüklü markası altındaki tüm ürünler, modern teknolojinin malzeme ve işçilik kalitesiyle birleştiği dünya standartlarında üretilmektedir. Veysel Kütüklü kendisini müşterinin endüstriyel ortağı olarak görmekte ve birlikte çalıştığı firmaların ihtiyaçlarını öngörerek ve onlara uyum sağlayarak çözümler sunmaktadır.

+
50
Yıllık
tecrübe
+
710
VK Machines´e güvenen
şirketler
+
55
VK Machines ile çalışan
ülkeler

Kurumsal

Veysel Kütüklü Yatak yaşam ve mobilya sektörüne yönelik Bonnell yay makineleri, yay birleştirme makineleri ve yatak kenar yapıştırma makineleri üretmektedir.

Yeni ürün taleplerine göre üretim programı şekillenirken, araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile ürünler en son teknoloji ile tasarlanmaktadır.

Misyon

İşimizi, işimizin temas ettiği tüm kişileri ve bunu kuruluşlara saygılı bir şekilde yapmak her zaman kurumsaldır.

Sorumluluğumuzun temelinde yer alır. Müşterinin başarısına katkıda bulunan güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışıyoruz.

Vizyon

Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, yeniliklere imza atmak ve müşterilere sürekli gelişim için daha fazla alan açmak.

Beklentilerin üzerinde hizmet ve ürünler sunan, sektörün hızlı büyüyen, saygın ve küresel bir kuruluşu olmaktır.

Referanslar

Bizi tercih eden iş ortaklarımıza
teşekkür ederiz.