Kullanım Şartları ve Koşulları

Lütfen www.veyselkutuklu.com web sitesini ziyaret ederken aşağıdaki kullanım şartlarını ve koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu şartlar, bu web sitesini kullanarak aşağıdaki kurallara uymayı kabul ettiğinizi gösterir.

1. Telif Hakkı ve İçerik

A. Bu web sitesindeki tüm metinler, resimler, grafikler, videolar, ses kayıtları, yazılımlar ve diğer içerikler telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmakta olup, ilgili hak sahipleri tarafından lisanslanmıştır.

B. Bu içeriği ticari olmayan, kişisel kullanımınız için görüntüleyebilirsiniz ancak izinsiz olarak indiremez, kopyalayamaz, dağıtamaz veya ticari amaçlarla kullanamazsınız.

2. Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanılması için lütfen web sitemizin Gizlilik Politikasını inceleyin. Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

3. Kullanıcı Katkıları

A. Bu web sitesine katkıda bulunurken yorumlarınız, değerlendirmeleriniz, mesajlarınız veya diğer katkılarınız yasal olmalı, iftira içermemeli ve başkalarının haklarına saygılı olmalıdır.

B. Web sitesinin sahipleri, web sitesine yüklenen kullanıcı katkılarını düzenleme veya kaldırma hakkına sahiptir.

4. Bağlantılar

Bu web sitesi üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sizi başka web sitelerine yönlendirebilir ve bu web sitelerinin içeriği veya işleyişi konusunda hiçbir sorumluluğumuz yoktur.

5. Servis Garantisi ve Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi "olduğu gibi" sağlanmaktadır; ve herhangi bir garanti olmaksızın. Web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağız.

6. Değişiklikler ve Güncellemeler

Bu kullanım şart ve koşulları herhangi bir zamanda güncellenebilir ve değiştirilebilir. Web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

7. İletişim Bilgileri

Bu web sitesiyle ilgili her türlü soru, yorum veya geri bildiriminiz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Emek Mah. Sıvat Cad. No:17
34785 Sancaktepe İstanbul, Türkiye

Bu web sitesini kullanarak bu şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun ve anladığınızdan emin olun. Teşekkür ederiz.